Ve dvou se jde lépe i do pekla.

Konec léta

24. srpna 2010 v 21:04 | Macík |  Mé myšlenky, názory a jné bláboly
Léto se blíži ke svému konci, tedy alespoň ta prázdninová a slunečná část. Mnozí z nás s i toto léto zapamatují díky novým láskám, zážitkům či jiným událostem ať už veselým či tragickým. Ano, přišel čas bilancování. Spoust mladých teenagerů se zamyslí, co jim toto léto dalo a co zase vzalo, co příště udělat lépe, či co rozhodně opakovat. Dnes budu kalkulovat i já. Toto, je moje první pracovní léto, respektive léto, které jsem poprvé strávil z velké části v práci.
I přes to ho beru jako pozitivní, a skvěle užité léto. První dva týdny na Festivalu Fantazie, pak nám prohodili v práci turnus a já zůstal o jeden týden doma déle. Nakonec jsem nastoupil na jeden turnus. Po něm jsem odjel na ADVÍK což byl taky dokonalý zážitek se spoustou fajn lidí. Bohužel, pak jsem se vrátil zase do práce s tím, že to bude ona zaběhlá předletní rutina, kdy jsem devět dní mimo domov, kdesy v práci a pak pět dní doma a zase do práce. Na tomto budu muset zapracovat a něco pěkného si náplanovat či podniknout. Přichází podzim a tedy i můj první rok v této práci. Mnoho věcí bych udělal jinak, z tohoto pohledu by se dalo říct, že bych je chtěl udělat lépe, ale bůh ví, jak by to dopadlo. Samzřejmě je tu i světlá strana mince a nad tou jsem více než spokojený.
A co si vytyčuju jako cíle do dalšího období? Asi nic světoborného pro ostatní, ale pro mne to jsou vážné životní kroky a cíle. Od září, čili od příštího týdne se chystám začít navštěvovat fitnesscentrum, snad to přežiju. Čili v závěru mám v plánu shodit docela slušný počet kilogramů, což se mi snad i povede. Jako další bod si dávám přednášky na Festivalu Fantazie speciál, snad se mi podaří a někoho zaujmout. Dále bych rád značně pokročil ve svém příběhu Zelená pochodeň. Bohužel, se mi nepodařilo sehnat korektora a tudíž jí tu zatím nemohu uveřejnit, přeci jen si nechci dělat takovou ostudu s chybami, jež se tam vyskytují. Takže tu mám rovnou i další bod svého plánu. J Nu snad se zadaří. A závěrem bych se pokusil rozjet svoji aktivitu na tomto blogu jež je značně pokulhávající. Takže uvidíme.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By MartX. Copyringht 2008