Ve dvou se jde lépe i do pekla.

O několik dní později

7. července 2010 v 7:40 | Macík
Tak a jsem opět zpět, po takřka třech dnech. Omlouvám se, ale čas mi zahltili přednášky a pokec, ale předchozí dny vám popíšu.

Program ten den mě lákal na několik skvělých přednášek, bohužel zapůsobila moje lenost a také únava a já většinu času trávil v čajovně, či na balkóně. Takže jsem navštívil pouze přednášku Jacka, a pak komedie z Japonska jaké neznáte od Fejsíka a Norda, což opravdový showmeni. Den i večer tak něják utekli až na jednou ležím na spacáku.

V úterý tu byla vyhlídka infantilní diskotéky což byla jedna z věcí, na kterém jsem se nejvíce těšil. Přes dopoledne to nebyla žádná přednáška co by mě hodně táhla, tudiž se opakoval můj program, aby jste si nemysleli, mě to vůbec nevadí. Dám si pivko, pokecám s lidma, seznámím se s novými. Odpoledne jsem si nemohl nechat ujít přednášku od Jacka The Vampire Diaris, která byla v sklepě místního kina. Mohu říct, že jsou to skvělé prostory. Jako smilování z nebes nám asi tak dvacet minut sprchlo, což ochladilo a osvěžilo vzduch. Pak jsem se ubytoval v kině nejdříve na Alenku v říši divů a následně na Kick-Ass. Oba filmy mne hodně potěšili. Pak to přišlo, vzal jsem si peněženku, tašku s Vincentem jsem nechal na pokoji a šlo se na infantilní diskotéku. Po přichodu jsem si dal pivko, pak druhé. Koukal sjsem, že Venca Pravda si najal pravého barmana a tak jsem si byl dát drink. Byl velice dobrý. Pokračoval jsem pivem a dvěma zelenými. Je to divné, ale když jsem zaslechl tóny jede jede mašinka, vstal jsem a byl jsem se zapojit do tvořícího se vláčku. Pak jsem si šel sednout. O něco později zazněly tóny pobřežní hlídky a tak jsem s Cudrnou vyrazili na parket, byla to fakt sranda. Později se přidala i jeho přítelkyně majda. Zůstali jsme tam asi dvě písně. Pak jsem si šel sednou, sklidil jsem obdiv a kamarádské posměšky či ironii, ale bylo mi to fuk, hlavně, že jsem si to užíval. Pak jsem vyrazil na parket ještě jednou. Nakonec jsme vyrazili na pokoj, byl jsem slušně v mimózním stavu. Před našim ubytováním jsme zahlédli shishu a tak jsme to tam na chvíli zapíchli. Byl to uvolněný pokec. Po hodině a půl se nám podařilo dorazit na pokoj, venku již svítalo.

Kristova noha, tak zněli mé první slova včera. První probuzení bylo až před půl jedenáctou. Schoulený v klubíčku, s lehkou bolestí hlavy. Má věrná kamarádka mi oznámila, že se nedalo spát, páč jsem neuvěřitelně chrápal, o čemž svědčí video, které pořídila. Nicméně zatím je to dobré skóre. Z šesti nocí jen dvě chrápal. Posadil jsem se, v puse jako na poušti, v hlavě malí skřítkové s kladívky. Oblékl jsem se a vyrazili jsme na balkón. Tam jsem si dal párek s chlebem a pivo. No, jak jsem tak koukal na program, tak jsem si říkal, že je skvělí. Označil jsem si takřka každou hodinu jednu až dvě přednášky, bohužel pro mě, má lenosta balkónový relax opět zvítězili. Od fejfka jsem i vyprosil několik srandovních videi. Po jedné jsme s Luckou vyrazili na oběd do čínské restaurace, vaří tam opravdu dobře. Pak jsem se konečně dostal k nějakému anime. Se Šimonem jsem se seznámil již o pár dní dopředu, ale až včera měl čas a tak mi donesl dva disky, dohromady tvoříci necelé dvě terra anime. Cítil jsem se skvěle,ale zároveň jsem chtěl brečet a já mám ve vincentovi tak malý disk. Šimon se asi zbláznil, protože mi začal schánět další disky od známých a tak. Nakonec tam na stole leželo šest disku, které měli dohromady kapacit přes šest terra. Při kopírování jsem pokecal se Šimonem a něco málo se o něm dozvěděl, je to fajn kluk a je nový vedoucí linie amconu.
Ještě jsem zašel na Jackovu přednášku soundtracková hudba, kde jsem objevil spousty a spousty krásné hudby. Pak jsme opět došli na balkó a tam zůstali až do půl noci. Ještě jsme se šli s Luckou projít po noční Chotěboři. Byl jsem rád, na oťasu mě hřálo 130 GB nových animé.

A teď,
teď je středa brzké ráno, probudil jsem se v obvyklich šest až sedm hodin, došel do sprchy a teď trávím čas na pokoji…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By MartX. Copyringht 2008