Ve dvou se jde lépe i do pekla.

Den třetí - Stále žiju

3. července 2010 v 19:40 | Macík |  Festival fantazie 2010
Ano, je to divné, ale pořád jsem tu. Sice jsem sem psal, že se ozvu ještě včera večer, ale tak nějak to nevyšlo. V hospůdce jsem se zdržel déle a rád, zjistil jsem, že tam netočí chotěboř, ale gambáče. I když, musím uznat, že Chotěboř se od minulého roku zlepšila, anebo můj úsudek zhoršil. Popřípadě mi tento festival dočasně zatemnil mozek.

Zatím je klid, včera na večer vypukla invaze vojáků hvězdných válek, pro znalé stormtrooperů. Vše probíhalo mírumilovně, 501. Legie byla vítána s nadšením a nikdo nekladl nejmenší odpor. Vše bylo pod dozorem Sithských lordů. Chotěboř byla nazvána neutrální půdou a Jediové i Sithové tu spolu vychazejí. Pak už si jen pamatuji přesun do hospůdky. Ne že bych měl okno, ale snad nemusím nějak rozepisovat, že pak jsme šli na pokoj a šli do hajan. Jediné, co je klíčové, je fakt, že jsem usnul a to skoro hned, jak jsem lehnul.

Horší byl fakt, že jsem byl dnes vzhůru v šest a nemohl jsem dál zabrat, chopil jsem se příležitosti a šel do sprch, snad jen v tuto dobu bývají prázdné.
Pořádně jsem se osvěžil a pak došel do krámu pro snídani, počkal si na dnešní program a rozhodl jsem se, že je čas zažehnout vodní dýmku, jež jsem slavnostně překřtil na Páju. Kolem šel čajař. A dohodli jsme se na obchodu, on u nás položí svůj skvělý pu-ehr (Export z Činy, první liga - užasný chuťový požitek) a on si bude moc podýmat. Nakonec za ním přišli jeho přátelé a my tak poznali nové lidi. Byli opravdu fajn. Horší jen je, že v programu se pro mě našlo něco až v jedenáct. Tudíž čekám na přednášku. Závěrem se přiznám, že jsem tu teprve třetí den a už třetí den se musím napájet energy drinkem abych tak nějak fungoval.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By MartX. Copyringht 2008