Ve dvou se jde lépe i do pekla.

Den čtvrtý - Nová naděje

4. července 2010 v 8:20 | Macík |  Festival fantazie 2010
A na úsvitu čtvrtého dne stanul Macík větší a silnější……ehm, v podstatě spíš vstal unavený a polámaný. Včera byl program velice slabý, tedy pro mě. Za celý den hodina u Tess, pak na hudebním duelu Battle star Galactica a jako sladký závět Iron man 2, který označuju jako úžasný filmový počin. Jinak jsem včera trávil čas v buFFetu, čajFFně. Dokonce jsem neměl sílu ani napsat nějaký zajímavý postřeh. Nu, a když to tak vezmu, hlavním plusem byla 501. Legie. Letos korunována dvěma Darthy Vadery, ale také kostýmem Lei v nikinách, jež je pro mužské oko, skvělý. Následovalo několik stormtrooperu a jiných postav. Například tu letos byl Han Solo a to dokonce v tři. Následovalo několik póz pro fotografy, focení s lidmi, samozřejmě to jsem si nemohl nechat utéct a nechal jsem se zvěčnit s Obi-Wanem.

Když jsem se ukládal na noc, zkusil jsem taktiku okoukanou od kolegu a hrdě prohlašuji, že na ní něco bude. Spočívá v tom, že si lehnete oblečení jako za dne, ale už nenásleduje žádné zalézání do spacáku, nýbrž spacák funguje jen jako podložka.

Ráno jsem se vzbudil nejdříve v pět, následně v šest, a když jsem se probudil v sedm, odhodlal jsem se jít do koupelny. Byla to ovšem chyba, nyní už vím, že ideální čas je opravdu něco od pěti do půl sedmé ráno. Na štěstí se jednalo o krátkou frontu pěti kluků, takže to šlo rychle. Horší je, že dnešní dopolední program je opět slabí, tedy pro mě. Neříkám, že by tu nic nebylo, to právě naopak, v tom teple. Doufám, že odpoledne bude lepší.

Za chvíli vyrážím pro snídani a pak se mi snad podaří ukořistit program a zjistit, zda se tam odpoledne něco nevyskytuje.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By MartX. Copyringht 2008